Podřipská Farma Rodiny Šebkových

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kyškovice 10, Kyškovice 41301

Podřipskou Farmu Rodiny Šebkových najdete ve středočeské obci Kyškovice v těsné blízkosti Roudnice nad Labem. Oblíbený rodinný penzion zaměřený na agroturistiku má pro vás připravené komfortní ubytování s možností výpomoci při zemědělských pracích, jeho okolí pak nabízí spoustu příležitostí k letní rekreaci, rybolovu i výletům v sedle jízdního kola.
V originálně zařízených pokojích se vyspí celkem 21 hostů. Na farmě je stylová sklepní vinárna, venkovní posezení a společenská místnost pro pořádání soukromých i firemních akcí. Motoristé bezplatně zaparkují v uzavřeném dvoře areálu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Podřipská Farma Rodiny Šebkových On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
2L pokoj (patro) - vchod A
3L pokoj (přízemí) - vchod B vpravo
3L pokoj (přízemí) - vchod A
3L pokoj bez kuchyňky (patro) - vchod D
3L pokoj (patro) - vchod C
3L pokoj (přízemí) vchod B vlevo
4L pokoj (patro) - vchod A

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Pokoje

V penzionu Podřipské Farmy Rodiny Šebkových je na výběr ze 7 různě velkých pokojů se 2 až 4 lůžky. K některým patří samostatná koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, další mají koupelnu společnou a lze je propojit do jednoho rodinného apartmánu. Většina pokojů disponuje také zařízeným kuchyňským koutem a televizí.
Přízemní ubytovací jednotky jsou bezbariérově přístupné, v celém penzionu se pomocí bezdrátového wi-fi signálu zdarma připojíte k internetu. Cyklisté využijí úschovnu kol, která zde také půjčují. Domácího mazlíčka si můžete s sebou vzít za poplatek.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Gastronomie

K pobytu na Podřipské Farmě Rodiny Šebkových si můžete objednat vydatnou snídani a po dohodě i večeři. Vlastní občerstvení si připravíte díky kuchyňkám v pokojích. K příjemnému posezení láká stylová sklepní vinárna, v létě je možné venkovní grilování. Obchůdek v areálu nabízí domácí marmelády, sirupy a další výrobky, zatoužíte-li po restauraci, vydáte se do Roudnice nad Labem.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Dostupnost

Kolem Roudnice nad Labem vede trasa dálnice D8. Sjedete z ní na exitu 29, projedete celým městem a za mostem přes Labe se dáte do Kyškovic. Podřipskou Farmu Rodiny Šebkových najdete zhruba v polovině obce u břehu řeky, parkovat budete zdarma.
Roudnické vlakové nádraží je vzdálené 4 kilometry, linkový autobus vás doveze 350 metrů od ubytování.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Okolí

Z Podřipské Farmy Rodiny Šebkových je snadno dostupný Vodácký a veslařský kanál Račice a přilehlé jezero s možností koupání. Milovníkům historie se bude líbit v Roudnici nad Labem, kde stojí barokní zámek, Podřipské muzeum nebo kamenná věž Hláska, ze které se rozhlédnete po okolí. Kromě jiného uvidíte také bájnou horu Říp, na jejíž vrchol z farma pohodlně dojedete na kole.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových Speciální akce a slevy

Nabízíme uspořádání vašich společenských, firemních nebo rodinných akcí. kapacita až do 80 osob.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových

Kyškovice 10, Kyškovice
Zobrazit celou mapu